STRAVOVACÍ PROGRAM VEGETARIÁN

BEZ MASA A RYB

Stravovací program pro vegetariány

Vegetariánský programu je tu pro všechny, kteří chtějí ze svého jídelníčku vynechat maso. Maso je nahrazeno jinými produkty – například robimaso, tempeh, seitan, tofu, sója a podobně.

I když tedy jídelníček nezahrnuje maso ani ryby, přesto vždy obsahuje poctivou dávku bílkovin a dalších důležitých makroživin. Těšit se můžete na jídla tak dobrá, že Vám je budou závidět i masožravci.

Nevěříte? Nahlédněte do jídelníčku – https://ramarifood.cz/jidelnicek/

VYVÁŽENÁ JÍDLA

Energeticky i nutričně

VYNIKAJÍCÍ CHUŤ

Díky kvalitním surovinám

VARIABILITA

33 variant programu

BEZ MASA A RYB

Přitom chutné a zdravé

Nejoblíbenější varianty

Malá / 5000 kJ
Velká / 7000 kJ
Mega / 9000 kJ
Celodenní stravování
399 Kč / den
439 Kč / den
479 Kč / den
Malá
Velká
Mega
Dopolední stravování
339 Kč / den
369 Kč / den
399 Kč / den
Odpolední stravování
339 Kč / den
369 Kč / den
399 Kč / den
Snídaně, oběd, večeře
349 Kč / den
379 Kč / den
409 Kč / den

Variant máme celkem 33, tak ukazujeme jen ty, co jsou opravdu nejoblíbenější. Pro vybíravé toho máme ale ještě více…v kompletním ceníku.

Poznámky k cenám a objednávkám

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a jsou platné od 1.1.2024.

Ceny jsou uvedeny pro objednávky na 20 dní. Pro kratší objednávky se účtuje přirážka ve výši 30,- Kč/den.

Ceny pro objednávky na 40 a 60 dnů jsou zvýhodněny částkou 10,- Kč/den.

Cena již zahrnuje dopravu menu na vybranou adresu zákazníka v rámci vyznačených území na zobrazené mapě. Závoz na přesně udanou adresu zákazníka potvrdí operátor telefonicky nebo e-mailem při potvrzení objednávky stejně jako předpokládaný čas závozu.

Změny v objednávkách je možné činit maximálně 3 pracovní dny předem do 12 hodin. Přesněji uzavíráme objednávky na pondělí, úterý a středu vždy v pátek do 12:00 hodin, na čtvrtek v pondělí do 12:00 hodin a na pátek v úterý do 12:00 hodin. Po daném termínu je možné úpravy v objednávkách udělat jen po dohodě s operátorem. Včas odhlášený den závozu denního menu vám bude nahrazen přidáním menu na konec objednávky nebo po dohodě v jiný termín. Systém objednaných menu funguje podobně jako permanentka. Objednané dny tedy není nutné vybrat po sobě jdoucí.

Jaký si vybrat stravovací program?

Pro celodenní, tedy 5-chodovou variantu stravování, platí, že malá porce má 4800 – 5200 kJ/den, velká porce 6700 – 7300 kJ/den a mega porce 8600 – 9400 kJ/den.

–          Malá porce je určena výhradně pro ženy, které mají nižší fyzickou aktivitu nebo chtějí upravit váhu, přičemž výchozí hmotnost zákazníka dosahuje maximálně 65kg.

–          Velká porce je vhodná pro ženy s vyšší váhou pro začátek procesu úpravy váhy nebo ty, které mají vyšší fyzickou zátěž. Stejný kalorický příjem je vhodný rovněž pro muže s nižší fyzickou námahou či výchozí váhou pro hubnutí do cca 95kg.

–          Mega porce je určena pro muže s vyšší nadváhou jako startovací program pro hubnutí a také pro ty, kteří mají vyšší fyzickou námahu v průběhu dne.

Pro zákazníky, kteří potřebují kalorickou hodnotu navýšit a jsou zvyklí jíst vícekrát denně, máme variantu o cca 1000kJ vyšší od základního celodenního programu. Upravená verze se liší šestým jídlem, které si můžete sníst kdykoli během dne, když na vás přijde pocit velkého hladu.

Přepočet kJ na kalorie 4,2 kJ = 1 kcal.

Proč zkusit krabičky?

Pravidelná strava hraje klíčovou roli v udržování optimálního zdraví a poskytuje tělu potřebné palivo pro každodenní výzvy. V dnešní uspěchané době je snadné podlehnout rychlým občerstvením a nepravidelným stravovacím návykům. Vraťte se k základům a pravidelnému jídelníčku s programem Vegetarián.

Hlavní výhody:

Pestrý jídelníček kvalitních jídel

Výborná chuť

Nutričně i kaloricky přesně spočítaný jídelníček

Velká škála energetických variant

Možnost si objednat i části programu vycházející z celodenní stravy ( například dopolední, bez svačin, apod. )

Pravidelný rozvoz v předem domluveném čase