STRAVOVACÍ PROGRAM FITNESS

LEHKÝ JÍDELNÍČEK PRO CVIČÍCÍ

Díky našemu fitness programu se budete cítit plní energie. Pečlivě pro Vás vybíráme zdravé, čerstvé a lokální suroviny.

Program Vám dopřeje dostatek energie potřebné pro trénink a poskytne tělu optimální množství živin nezbytných
k regeneraci
organismu.
Velká pozornost je věnována pestrosti jídelníčku a v programu se můžete těšit na mnoho chutných, zdravých pokrmů včetně fitness dezertů, které Vás mile překvapí.

Zařazené Smoothie doplní chybějící vitamíny, minerály, antioxidanty, ale také přírodní vlákninu. Je dobré vždy do šťávy přidat trochu vody, aby bylo tekutější a také několik kapek extra panenského olivového oleje, který zlepší vstřebávání vitaminů (jedná o vitamíny A, E, D a K, ty jsou rozpustné pouze v tucích). Každý dle své chuti.

Pravidelná konzumace těchto čerstvě vymačkaných životabudičů napomáhá čištění organismu, detoxikuje, podporuje trávení, odstraňuje únavu, pomáhá při redukci nadváhy a především dodává tělu vitalitu a energii. Tento koktejl zdraví Vás tak jednoduše „postaví na nohy“.

Omáčky zde velké zastoupení nemají, ale naopak spoustu čerstvé zeleniny, salátů, ryb, zdravých potravin jako jsou pohanka, bulgur, quinoa, ovesné vločky tady najdete ve značné míře. Pečivo nám připravuje místní pekárna na základě našich požadavků. Výrobky jsou lehké a nadýchané, celozrnné se zdravými semínky.

Chcete se cítit svěže a fit? Tak to je nejvyšší čas s tím něco udělat!
Fitness stravovací program je tou správnou volbou.

Ceník programu Fitness

Malá
Velká
Celodenní
439 Kč / den (5800 kJ)
489 Kč / den (8500 kJ)
Dopolední
389 Kč / den
409 Kč / den
Odpolední
389 Kč / den
409 Kč / den
Snídaně, oběd, večeře
399 Kč / den
419 Kč / den

Variant máme více, tak ukazujeme jen ty opravdu nejoblíbenější. Více v kompletním ceníku.

Poznámky k cenám a objednávkám

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a jsou platné od 1.1.2024.

Ceny jsou uvedeny pro objednávky na 20 dní. Pro kratší objednávky se účtuje přirážka ve výši 30,- Kč/den.

Ceny pro objednávky na 40 a 60 dnů jsou zvýhodněny částkou 10,- Kč/den.

Cena již zahrnuje dopravu menu na vybranou adresu zákazníka v rámci vyznačených území na zobrazené mapě. Závoz na přesně udanou adresu zákazníka potvrdí operátor telefonicky nebo e-mailem při potvrzení objednávky stejně jako předpokládaný čas závozu.

Změny v objednávkách je možné činit maximálně 3 pracovní dny předem do 12 hodin. Přesněji uzavíráme objednávky na pondělí, úterý a středu vždy v pátek do 12:00 hodin, na čtvrtek v pondělí do 12:00 hodin a na pátek v úterý do 12:00 hodin. Po daném termínu je možné úpravy v objednávkách udělat jen po dohodě s operátorem. Včas odhlášený den závozu denního menu vám bude nahrazen přidáním menu na konec objednávky nebo po dohodě v jiný termín. Systém objednaných menu funguje podobně jako permanentka. Objednané dny tedy není nutné vybrat po sobě jdoucí.

Jaký si vybrat stravovací program?

Pro celodenní, tedy 5-chodovou variantu stravování, platí, že malá porce má 4800 – 5200 kJ/den, velká porce 6700 – 7300 kJ/den a mega porce 8600 – 9400 kJ/den.

–          Malá porce je určena výhradně pro ženy, které mají nižší fyzickou aktivitu nebo chtějí upravit váhu, přičemž výchozí hmotnost zákazníka dosahuje maximálně 65kg.

–          Velká porce je vhodná pro ženy s vyšší váhou pro začátek procesu úpravy váhy nebo ty, které mají vyšší fyzickou zátěž. Stejný kalorický příjem je vhodný rovněž pro muže s nižší fyzickou námahou či výchozí váhou pro hubnutí do cca 95kg.

–          Mega porce je určena pro muže s vyšší nadváhou jako startovací program pro hubnutí a také pro ty, kteří mají vyšší fyzickou námahu v průběhu dne.

Pro zákazníky, kteří potřebují kalorickou hodnotu navýšit a jsou zvyklí jíst vícekrát denně, máme variantu o cca 1000kJ vyšší od základního celodenního programu. Upravená verze se liší šestým jídlem, které si můžete sníst kdykoli během dne, když na vás přijde pocit velkého hladu.

Přepočet kJ na kalorie 4,2 kJ = 1 kcal.

PRO AKTIVNÍ

Pomáhá rychlé regeneraci

 

VYVÁŽENÁ JÍDLA

Energeticky i nutričně

 

VYNIKAJÍCÍ CHUŤ

Díky kvalitním surovinám

 

Chcete zdravý lehký jídelníček pro cvičící zákazníky? Tak to jste tady správně.
Správná strava hraje klíčovou roli v dosahování fitness cílů. Pro ty, kteří pravidelně cvičí a chtějí dosáhnout maximálního výkonu a výsledků, je důležité mít vyvážený a vhodný jídelníček.

Zde je plán, který pomůže nejen cvičícím zákazníkům optimalizovat jejich stravu pro zlepšení výkonnosti a regenerace. Je důležité si uvědomit, že každý jedinec má odlišné potřeby a preference ohledně stravování, takže je důležité experimentovat a přizpůsobovat jídelníček svým individuálním potřebám a cílům.
Naše koncepce Vám přináší rozmanitost zahrnující kvalitní moderní suroviny a jejich moderní zpracování.

Fitness jídelníček se řídí jednoduchými pravidly:

Snídaně je vyvážená a bohatá na sacharidy, bílkoviny a zdravé tuky.

Svačina je lehká, ale energická.

Oběd je vyvážený a sestává z bílkovin, sacharidů a zeleniny.

Odpolední svačina je snadno stravitelná, ale plná živin.

Večeře je lehká, ale vydatná. Poslední jídlo před spaním by mělo být snadno stravitelné a bohaté na bílkoviny.

Dbejte na dostatečný přísun vody a pamatujte, že vyvážená strava je klíčem
k úspěšnému dosahování nejen fitness cílů.