PROGRAM DETOX

OČISTA TĚLA DO ČISTA

Vzhůru na očistu

V dnešní době jsme vystaveni různým toxickým látkám ve stravě a životním prostředí. Není překvapující, že stále více lidí hledá způsoby, jak detoxikovat svůj organismus. Detox není jen módním termínem, ale procesem, který může mít pozitivní vliv na celkové zdraví. Detoxikační proces se zaměřuje na eliminaci škodlivých látek, které se hromadí v těle. Toxiny mohou pocházet z potravy, životního prostředí, nebo dokonce z vlastních metabolických procesů.

DETOX program – co zahrnuje?

5 dní, 5 jídel

3 detoxikační čaje

1,5 litru balené vody

Detox až ke dveřím

Ceník programu Detox

Cena
DETOX
449 Kč / den

Poznámky k cenám a objednávkám

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a jsou platné od 1.1.2024.

Program DETOX se objednává vždy na 5 dní s počátkem od pondělí, jelikož se jedná o ucelený a uzavřený stravovací program vhodný pouze k jednorázovému či občasnému pozměnění stravovacích návyků.

Cena již zahrnuje dopravu menu na vybranou adresu zákazníka v rámci vyznačených území na zobrazené mapě. Závoz na přesně udanou adresu zákazníka potvrdí operátor telefonicky nebo e-mailem při potvrzení objednávky stejně jako předpokládaný čas závozu.

Změny v objednávkách je možné činit maximálně 3 pracovní dny předem do 12 hodin. Přesněji uzavíráme objednávky na pondělí, úterý a středu vždy v pátek do 12:00 hodin, na čtvrtek v pondělí do 12:00 hodin a na pátek v úterý do 12:00 hodin. Po daném termínu je možné úpravy v objednávkách udělat jen po dohodě s operátorem. Včas odhlášený den závozu denního menu vám bude nahrazen přidáním menu na konec objednávky nebo po dohodě v jiný termín. Systém objednaných menu funguje podobně jako permanentka. Objednané dny tedy není nutné vybrat po sobě jdoucí.

Jaký si vybrat stravovací program?

Program DETOX je ucelený 5-denní program, kde jako u jediného programu nerozlišujeme velikost porcí, či kalorickou vydatnost.

Program doporučujeme všem jako „startovací balíček“ před přechodem na kaloricky vyváženou krabičkovou stravu. Je ale nutné se v daném týdnu trochu přizpůsobit tomu, že se bude tělo čistit a nebude mít dostatek energie na vyšší tělesnou aktivitu. Po týdnu na detoxu Vám ale Vaše tělo bezvýhradně poděkuje.

Proč detoxikovat?

Zlepšení energie: Detox může pomoci odbourat látky, které brání optimálnímu fungování těla, což může vést k nárůstu energie.

Podpora imunity: Čištění těla může posílit imunitní systém a pomoci mu lépe bojovat proti infekcím.

Zlepšení vzhledu: Detoxikační proces může mít pozitivní vliv na pleť, vlasy a nehty, což přispívá k celkovému zdravému vzhledu.

Snížení zažívacích potíží: Odstranění toxických látek může pomoci zlepšit zažívací funkce a redukovat potíže, jako jsou nadýmání a pálení žáhy.